Vývoj her
a multimediálních aplikací

Obory: Vývoj her a multimediálních aplikací Mediální tvorba Multimedia a design

Velkou perspektivu pro uchazeče o tento obor představuje stále se zvyšující poptávka po technických pracovnících v IT oboru. Ukazuje se, že informační technologie jsou všude kolem nás a denně je automaticky využíváme. Rovněž v budoucnu tato oblast slibuje nebývalý rozvoj. Stává se dnes již standardem, že počítačové aplikace slouží k obchodování, komunikaci, zábavě a pronikají i do chodu našich domácností.

Creative Hill Game Jam

Přijď k nám ve dnech otevřených dveří a naprogramuj si svou 1. hru! Ukaž se 6. nebo 7. 11. 2015 na CreativeHill College a vyzkoušej si pod vedením profesionálů vývoj hry na vlastní kůži...

Zažij svůj první Game Jam s opravdovými experty v oboru.

Příklady oborových předmětů:

  • Vývojové prostředí operačních systémů (iOS, Android, Win)
  • Webové systémy, optimalizace, SEO
  • Kreativní tvorba webovských aplikací
  • Ateliér počítačových her
  • Marketing multimediálních projektů
  • Internet, elektronická komunikace a sociální sítě
  • Základy účetnictví
  • User interface a user experience

Student oboru získá rozsáhlé znalosti z klíčových oblastí informačních technologií a výpočetní techniky. Osvojí si podrobný přehled o principech fungování počítačů a počítačových sítí. Systém výuky je nastaven na ověření získaných teoretických poznatků při praktické práci s výpočetní technikou.

„Nezaměstnanost studentům IT oboru skutečně nehrozí. Počet absolventů technických škol nestačí pokrývat rychle se zvyšující poptávku firem. A to se týká zejména vývojářů počítačových her a multimediálních aplikací.“

Maturant bude ovládat programování v jazyce Java. Seznámí se s topologií sítí LAN/WAN. Bude schopen vytvořit kreativní webové stránky v php. Pronikne do programování databází Mysql. V produkčním týmu ve spolupráci se studenty oboru Multimédia a grafický design bude vytvářet aplikace pro mobilní zařízení, programovat multimediální počítačové hry. Získá výtvarnou průpravu, základy umělecké a průmyslové fotografie. Seznámí se s dějinami výtvarné kultury, marketingem a teorií reklamy. Pronikne rovněž do tajů robotiky.

logo

Klikni a jsi u nás

Podej si přihlášku ještě dnes a studuj obor, který jinde nenajdeš. S námi budeš mít náskok. Nejen díky půl roku prázdnin, který po úspěšném složení přijímací zkoušky získáš.

logo

Řekli o nás

K výuce přistupujeme osobně. V týmu učitelů máme odborníky, z nichž velká část přednáší na univerzitě.


Mgr. Martina Růžičková

Ředitelka CHC

Naše škola nabízí velké množství odborných předmětů. Můžu se tak vzdělávat v tom, co mě opravdu baví.


Lukáš Valášek

student 3. ročníku
zaměření Vývoj počítačových her a multimediálních aplikací